Forma Bayi Nedir?

Websiteniz üzerinden, müşterilerinizin online forma tasarımı yapıp sipariş verebilecekleri bir sistemdir.

FormaBayi bayilik sistemi ile tasarım forma siparişi alabileceğiniz web siteniz 24 saat içinde yayındadır. FormaBayi bayi web siteniz FormaBayi.com uygulama sunucusu ile ortaklaşa çalışır ve site içeriğiniz daima güncel kalır. FormaBayi'ne eklenen yeni branşlar, modeller, renkler, fontlar ve diğer tüm seçenekler anında bayi web sitenizde yayındadır.

FormaBayi'nden kimler faydalanabilir?

Forma bayi özellikle forma tasarım ve sipariş işi yapmak isteyenler, hali hazırda bu işle meşgul olup online tasarım sunabileceği bir web sitesi bulunmayanlar, yüksek maliyetli online tasarım sitesi yaptıracak sermayesi olmayanlar, spor organizasyonları düzenleyip düzenli tasarım forma ihtiyacı içinde olanlar, beden eğitimi ve spor sektöründe yer alan kişiler için hazırlanmış bir web uygulamasıdır. Forma siparişi alabilirim ama yapacak imkanlarım yok diyorsanız doğru yerdesiniz. FormaBayi üyeliği ile tasarım, ekipman ve personel masraflarından kurtulup, sadece web siteniz üzerinden sipariş takibi yaparak kazanmaya başlayabilirsiniz. FormaBayi'nde yer alan onlarca branş ve yüzlerce forma modeli ile orjinal forma modeli tasarlama derdiniz bulunmayacak. Yeni eklenen modellerle siteniz daima güncel olacaktır. Formaların dikim, basım ve hazırlığı için gerekli pahalı ekipmanlara ihtiyaç duymayacak, bu işlemleri gerçekleştirecek personel istihdamı yükünden de kurtulmuş olacaksınız. Web sitenizden verilmiş olan siparişleri FormaBayi sizin adınıza hazırlayacak ve tarafınıza gönderecektir. Sadece müşteri irtibatı ve sipariş takibi ile aracılık hizmeti sunup FormaBayi'nin size özel komisyon oranları ile kazanç elde edeceksiniz.

FormaBayi müşterilerin web sitesi üzerinden online forma tasarımı yaparak sipariş verdikleri bir uygulamadır.

Forma bayi ile hemen kazanın.

Spor ile yakından ilgileniyor, spor organizasyonları düzenliyor, beden eğitimi öğretmenliği yapıyor veya bu sektörde ben de iş yapmak istiyorum diyorsanız forma bayi tam size göre. Forma siparişi toplayabilirim ama yapacak-yaptıracam imkanım yok diyorsanız, doğru yerdesiniz. Forma bayi üyeliği ile kendi forma tasarım web siteniz anında yayında. Branşlarınız, modelleriniz, şort, çorap, kaleci forması gibi seçenekleriniz hazır. Renk seçenkleri, kol, yaka seçenekleri, beden ölçüleri gibi özellikler hazır. Websiteniz üzerinden online olarak forma tasarım arayüzü hazır. Tasarlanan formalara sponsor yazı ve görselleri ekleme, isim, beden ve numara listesi oluşturma ve online forma siparişi verme altyapısı hazır. Forma bayi, bayi websiteniz ile hemen sipariş almaya başlayabilirsiniz.

Websiteniz üzerinden verilen siparişler anında FormaBayi'ne düşecek ve sizin için tasarlanacaktır. Son kalite forma tasarım, dikiş ve baskı için ihtiyaç duyacağınız, yüksek sermayeye gerektiren, makine, ekipman, elaman gibi giderlerin tamamından kurtulmuş olup, forma bayi ile işbirliği içinde forma tasarım hizmeti vererek sadece aracı komisyonu ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Daima güncel

Forma bayi entegrasyonu sayesinde bayi web siteniz herzaman güncel kalır. Forma bayine eklenen yeni branşlar, modeller, renk seçenekleri ve diğer özellikler anında bayi sitenizde yayında olur.

© 2017 FormaBayi.com | Forma Bayi bir Mets Spor hizmetidir | Web tasarım ve uygulama webbeyaz