Özellikleri

FormaBayi'ni benzer forma tasarım sitelerine göre öne çıkaran bir çok özelliği mevcuttur.

Sadece futbol veya halısaha forması değil, onlarca branşda forma tasarım hizmeti sunulmaktadır. Mevcut yüzlerce modelin yer aldığı sisteme sürekli yeni modeller eklenmektedir. Yaka, kol, ribana seçenekleri, renk seçimleri, sponsor yazı ve görsel reklam desteği, özel font desteği gibi özellikleri ile müşterilerin diledikleri formayı çok kolay bir şekilde tasarlayıp sipariş vermelerini sağlamaktadır. Klasik üye kayıt işlemi yanı sıra Facebook ile üye girişi sayesinde üye kayıt ve giriş işlemlerinde de kolaylık sağlamaktadır.

Branş seçenekleri

Müşteriler FormaBayi'de ön tanımlı branşlar arasından seçim yapıp o branşa özgü forma tasarlayabilirler. Şuanda sistemde; futbol, voleybol, basketbol, hentbol, futsal, masa tenisi, badminton, atletizm spor branşları yer almakta olup bu branşlarda forma tasarlanabilmektedir. Ayrıca lakos tişört, dijital kapşonlu ve kamp eşofmanı tasarımları da mevcuttur. FormaBayi'ne ileride eklenecek branşlar da otomatik olarak bayi web sitelerinde yer alacaktır.

Model Seçenekleri

FormaBayi'nde her branş için özel olarak tasarlanmış yüzlerce forma modeli mevcuttur. Çubuklu, parçalı, geçişli, 2-3-4 renk seçeneklerinde yüzlerce farklı modelden müşteriler dilediklerini seçip tasarım gerçekleştirebilir. FormaBayi'ne ileride eklenecek modeller de otomatik olarak bayi web sitelerinde yer alacaktır.

Yaka, kol ve ribana Seçenekleri

FormaBayi'nde tasarlanacak formalar için, branşlara özgü birden fazla yaka seçeneği bulunabilmektedir. Hakim yaka, V-yaka, bisiklet yaka, atletizm yaka, lakos yaka be daha birçok yaka seçeneği arasından müşteriler formaları için dilediklerini seçebilirler. Ayrıca formalarını ribanalı veya ribanasız yaptırma ve uzun veya kısa kol isteğinde bulunma seçenekleri de mevcuttur.

Renk Seçenekleri

FormaBayi'nde model, şort ve çorap bölgelerine özgü onlarca renk seçeneği mevcuttur. Müşteriler diledikleri alanlar için diledikleri renkleri seçebilirler. Bu sayede sistemde yer alan yüzlerce model ile farklı renkler kullanılarak sınırsız sayıda farklı forma kombinlemek mümkündür. Forma üzerine yazılacak yazılar ve forma numaraları için de renk seçimi mevcuttur. Ayrıca bu yazı ve numaralar için özel tasarlanmış font koleksiyonumuzdan font seçimi yapılabilemektedir.

Sponsor ve Reklam alanları

FormaBayi'nde her branşa özel forma modelleri için ön tanımlı sponsor alanları mevcuttur. Genel olarak forma üstü için forma ön kısmında sağ ve sol göğüs, göğüs altı, sağ ve sol kol olmak üzere 5 reklam alanı, forma arkasında sırt ve bel kısımlarında 2 reklam alanı ve şort üzerinde sağ ve sol bacak için 2 reklam alanı bulunmaktadır. Forma ön reklam alanlarından sağ ve sol göğüs için bayrak veya logo-ablem yükleme seçeneği mevcuttur. Ön göğüs altı reklam alanına isterseniz yazı, isterseniz de reklam görseli yükleyebilirsiniz. Sağ ve sol kol reklam alanlarına reklam görseli yükleyebilirsiniz. Forma arkasında yer alan sırt ve bel alanları için oyuncu adı, yazı ve reklam görseli seçenekleri mevcuttur. Sırta yazılacak yazı veya oyuncu adı için oval yazı seçeneği mevcuttur. Şort reklam alanları için forma numarası, reklam görseli veya her ikisinin kombini kullanılabilir.

Gelişmiş Sipariş Takibi

Sistem üzerinden verilen siparişler hem yönetim panelinize hem de tanımlı e-posta adresinize düşmektedir. Ayrıca FormaBayi sistemine de aynı sipariş bilgileri iletilecektir.

Müşteriler de siteye üye girişi yaptıklarında vermiş oldukları siparişlerin listesini, sipariş detaylarını ve siparişlerinin durumunu siparişilerim sayfası altından rahatlıkla takip edebilirler.

© 2017 FormaBayi.com | Forma Bayi bir Mets Spor hizmetidir | Web tasarım ve uygulama webbeyaz