Sık Sorulan Sorular

FormaBayi Nedir?

Websiteniz üzerinden, müşterilerinizin online forma tasarımı yapıp sipariş verebilecekleri bir sistemdir.Nasıl Çalışır

FormaBayi çok basit bir çalışma sistemi üzerine kurulmuştur. Müşterilerinizin online olarak site üzerinden forma tasarımı yapıp sipariş vermesini sağlayacak şekilde özel olarak geliştirilen forma bayi sistemi bayi web sitesi ve FormaBayi sunucusunun ortak çalışması ile işlemektedir.

Müşteriler FormaBayi'ye üye aracı bayi sistemlerinden forma tasarımı yapıp sipariş verirler. Bu siparişler hem bayi web sitesine ve bayi e-posta hesabına hem de FormaBayi sistemine düşmektedir. Bayiler müşteri ile irtibata geçip sipariş onayı aldıktan sonra forma siparişleri FormaBayi tarafından hazırlanır. Baskı, dikim, sponsor reklamları gibi tüm forma hazırlık işlemleri sonrası, tamamlanan firmalar bayiye gönderilir. Bayi FormaBayi'ye hazırlatmış olduğu formaları müşterisine ulaştırır.

Bu sistemde müşteri sadece bayiyi görmekte ve tanımaktadır. Kendinize ait kurumsal kimliğiniz ve firma hüvviyetinizle müşterilerinize kendi marka formalarınızı, kolay bir şekilde sunabilmektesiniz. FormaBayi sayesinde hem müşteriler tamamen istedikleri görüntüde bir forma tasarımını hazırlayabilecekler ve firmanız tasarım aşamasındaki iş yükünden kurtulmuş olacak, hem de formanın hazırlanması aşamasındaki tüm zorlukları FormaBayi üzetlenmiş olacaktır

Bayi olarak sizin tek yapmanız gereken web siteniz üzerinden gelen siparişleri takip etmek. FormaBayi ile müşteriler arasında yer alan bayiler, sadece sipariş takibi yaparak kazanç elde etmektedirler.


FormaBayi Kimlere Hitap Ediyor?

...

Bayi websitem düzenli olarak güncellenecek mi? Yeni özellikler siteme eklenecek mi?

Sürekli geliştirilen bir proje mi?

Forma bayi projesinin arkasındaki ekip kimlerdir?

© 2017 FormaBayi.com | Forma Bayi bir Mets Spor hizmetidir | Web tasarım ve uygulama webbeyaz